Outlander’ın 7. Dönemi D-Smart GO ekranlarında seyirciyle buluşacak!

2014’ten bu yana geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Outlander’in yeni kısımları, Çarşamba akşamları saat 20.00’de ve GO ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Gizemli Vakit Yolculuğu

Yazar Diana Gabaldon’un çok satan tıpkı isimli yapıtından televizyona uyarlanan Outlander, İkinci Dünya Savaşı devrinde yaşayan bir hemşirenin gizemli bir vakit seyahati sonunda 1734 İskoçya’sında kendisini bulmasını mevzu alıyor.

İki Vakit İki Aşk

“Claire Randall” rolünü, Caitríona Balfe, “Jamie Fraser” rolünü de Sam Heughan’ın canlandırdığı iki farklı vakitte yaşanan iki aşk kıssasını odağına alan fenomen dizide, Claire Randall’ın yaşadığı çelişkiler; bilim kurgu, tarih ve macera cinslerinin ahenkli bir harmanıyla izleyicilere sunuluyor.

2014 yılında birinci prömiyeri yapılan dizi, birinci 6 dönemde 4 kere Emmy mükafatına aday gösterildi. Bugüne kadar 34 ödül kazanan Outlander, 7’nci döneme da savlı giriyor. Geçen dönemde Amerika’da yeni bir hayat kurmak için okyanusu aşan Claire ve Jamie, Amerikan Devrimi’nin çabucak öncesinde kaotik bir ortamda kendilerini bulmuşlardı. Yeni dönemde, Claire ve kocası, yeni dünyayı keşfe çıkarak birbirinden farklı serüvenlere yelken açıyor. Yeni isimlerin de dâhil olduğu 7’nci dönemde, evvelki dönemlerden birtakım isimler de diziye geri geliyor.

scroll to top